Könyvek: Történelem

Tételek száma: 370

19392.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

19393.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43

19394.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

19395.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Bethlen István angliai előadásai. I. Az ezeréves Magyar Királyság fennállása - Igazságtalanság? II. Hogy bánt el a trianoni szerződés a Duna-medence kis népeivel? - III. Az erdélyi kérdés. IV. A trianoni szerződés és Európa békéje. (Bp., 1933), Genius, 120+(4) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, fakó borítóval, belül jó állapotban.
19396.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Szalay László: II. Rákóczi Ferenc bujdosása. I. köt. (Unicus!) Pest, 1864, Lauffer Vilmos (Kozma Vazul-ny.), XII+304 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
19397.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

A Magyar Békeszerződés és a becikkelyező törvény szövege és magyarázata. Négyszínű térképmelléklettel, betűsoros tárgymutatóval, a magyar és az osztrák békeszerződés rendelkezéseinek összehasonlító táblázatával. Bp., 1921, ,,Ordo" Törvény- és Rendelettár, VIII+333 p. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban, térkép nélkül.
19398.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Sammlung der für Ungarn erlassenen Allerhöchsten Manifeste und Proklamationen, dann der Kundmachungen der Oberbefehlshaber der kaiserlichen Armee in Ungarn. Amtliche Ausgabe. I-II. köt. [Egybekötve]. Ofen [Buda], 1849-1850, Universitäts-Buchdruckerei, XVI+138+22 p.; XV-XXVI p.+ 139-265 p.+ 23-63 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
19399.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Nagy, (Lajos) Ludovicus: Notitiae politico-geographico-statisticae inclyti Regni Hungariae, partiiumque eidem adnexarum I. kötet Budae, 1829, Procusae Typis Annae Landerer, [16] p. + 638 p. + [1] p. Címlap és első papírborító hiányzik.
19400.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

19401.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

19402.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Szemere Bertalan: Levelek. (1849-1862.) Száműzetésében írta - - . Pest, 1870, Ráth Mór (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 310 p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, helyenként ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal.
19403.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft