Theodor von Sosnosky: Die Politik im habsburger Reiche Berlin, 1913. 405 p + 8 sztl lev + 1 kih térkép Kiadói papírborítóval, gerinc sérült. / In paper cover
Maurice Paléologue: A cár országa a nagy háborúban II-III. kötet. Fordította: Fóti J. Lajos, Révay József. Bp., , Genius. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés
Henry Steele Commager: A második világháború története. Ford.: Máthé Elek. Bp.,én.,Új Idők. (Első kiadás?) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval
Müllers, Karl Otfried: Geschichte der Griechischen Litteratur bis auf das Zeitalter Alexanders. 2. Band. Stuttgart, 1882. 462p. Korabeli, sérült, aranyozott félbőr kötésben
Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban.