19079.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
1926 Roma Aeterna. 1926-os naptár. Zürich - Stuttgart, 1940, Montana Verlag AG. Gazdag, Rómát ábrázoló fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Félvászon-kötés, az illusztrált címlap kissé sérült és leszakadt, valamint az első két lap leszakadt, de teljes!