Bertalan Lajos: Vasi negyedszázad. Történelmi tudósítás 1945-1970. Szombathely, 1970, Vas megyei Nyomdaipari Vállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, nylon védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.
Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye I. kötet. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1910), Országos Monográfia Társaság, (Légrády-ny.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, sérült gerinc, kopottas állapotban.
Magyarország képekben. Honismertető album. I-II. köt. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó - Helikon. Az 1870. évi Heckenast-kiadás reprintje, kísérőfüzettel. Kiadói félvászon-kötés, sérült, részben hiányos kiadói műanyag védőborítóban.
Magyar Fürdőalmanach. Szerk.: Kiss Veronika, Nagy Zoltán. Horváth Gábor és Monok István bevezetőjével. Bp., 2004, Magyar Fürdőszövetség - Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. A borító illusztrációja Konecsni György munkája. Kiadói kartonált papírkötés.
1974-1975 Aluta VI-VII. Tanulmányok és közlemények. St. Gheorghe/Sepsiszentgyörgy, 1974-1975, Muzeul Sfintu Gheorghe/Sepsiszentgyörgyi Múzeum. Sepsiszentgyörgyi múzeumi értesítő, román és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a tartalomjegyzékben aláírásokkal.