Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói karton kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Lord Russell: A horogkereszt rémtettei. Ford.: Gábor Jozefa. Bp.,1955,Szikra. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos papírborítékkal, laza, kissé sérült fűzéssel.
Solymosi László - Mikóczi Alajos: Nagybajom története. Gyergyai Albert előszavával. Kaposvár, 1979, Nagybajom Nagyközségi Közös Tanács VB. Kiadói aranyozott nyl-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Háromszéki népballadák. Albert Ernő és tanítványai gyűjteménye, Faragó József bevezetőjével és jegyzeteivel. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
Dr. Czajtányi István et al.: Katona István Társaság tanulmányai Kalocsáról. (Kézirat gyanánt). Kalocsa, 1971, szerzői kiadás (KPV sokszorosító üzeme-ny.), 1 sztl. lev.+ 321 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Fekete Lajos - Nagy Lajos: Budapest története a török korban. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent műve alapján. Szerk.: Herner János. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói kartonált papírkötés.
Magyarország helységnévtára 1937. II. Betűrendes rész. a) Mai Magyarország. b) Az elcsatolt területek községei és közigazgatási beosztása. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. (Bp., 1937, Hornyánszky Viktor-ny.), 1 sztl. lev.+ 87-821 p.+ (3) p. Korabeli, átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval.
Radisics Milán: Magyar szürke. A puszta vándorainak képes krónikája. Bp., 2008, Geographia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Kovács Endre: Millesimus MM. Fotóalbum Alsóörsről a Millennium évében. Alsóörs, 2000, Alsóörsi Önkormányzat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német, angol és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az előzéklapon és a címlapon kisebb felületi sérüléssel.
2005 Budapest a Népszabadságban, 1992-2003. Szerk.: Berkó Pál. Budapesti Negyed. XIII. évf. 49-50. sz. 2005. ősz, tél. Bp.,2005, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.