https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 225

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1903 Maria-Zell in Steiermark. Entwurf einer Monographie des berühmten Wallfahrtsortes. Mit einem Anhang: Führer durch Maria-Zell und Umgebung. Wien, Braumüller, 1903. 148 S.,  Rögl, Hans, 148p. kiadói papírkötésben
19072.

1903 Maria-Zell in Steiermark. Entwurf einer Monographie des berühmten Wallfahrtsortes. Mit einem Anhang: Führer durch Maria-Zell und Umgebung. Wien, Braumüller, 1903. 148 S., Rögl, Hans, 148p. kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Hielscher, Kurt: Österreich. Landschaft und Baukunst. Leipzig, 1938, F. A. Brockhaus, IX+(1)+240 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, néhány lap minimálisan foltos.
19073.

Hielscher, Kurt: Österreich. Landschaft und Baukunst. Leipzig, 1938, F. A. Brockhaus, IX+(1)+240 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, néhány lap minimálisan foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Hedin, Sven: Csangpo láma zarándokútja. Ford.: Gergely Jolán. Bp., [1922], Genius (Világosság-ny.), VIII+272 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, hiányos gerinccel, néhány minimálisan foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19074.

Hedin, Sven: Csangpo láma zarándokútja. Ford.: Gergely Jolán. Bp., [1922], Genius (Világosság-ny.), VIII+272 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, hiányos gerinccel, néhány minimálisan foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Csánki Dezső: Körösmegye a XV-ik században. (Székfoglaló értekezés.) Bp., 1893, MTA, 153+1 p. Papírkötés, intézményi bélyegzéssel.
19075.

Csánki Dezső: Körösmegye a XV-ik században. (Székfoglaló értekezés.) Bp., 1893, MTA, 153+1 p. Papírkötés, intézményi bélyegzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagyrábéi Falukönyv 3. Nagyrábé, 2001, Nagyrábéi Baráti Kör és Egyesület - Nagyrábé Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. DEDIKÁLT példány.
19076.

Nagyrábéi Falukönyv 3. Nagyrábé, 2001, Nagyrábéi Baráti Kör és Egyesület - Nagyrábé Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Erdályi Lajos: Teleki Samu Afrikában. Bukarest, 1977. Kriterion. Egészvászon kötésben, kissé kopott papír védőborítóval
19077.

Erdályi Lajos: Teleki Samu Afrikában. Bukarest, 1977. Kriterion. Egészvászon kötésben, kissé kopott papír védőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Sugár András: A távolságot, mint üveggolyót... DEDIKÁLT! Világjárók 113. Bp., (1977), Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, címlaphiánnyal.
19078.

Sugár András: A távolságot, mint üveggolyót... DEDIKÁLT! "Világjárók 113". Bp., (1977), Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, címlaphiánnyal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
1
1926 Roma Aeterna. 1926-os naptár. Zürich - Stuttgart, 1940, Montana Verlag AG. Gazdag, Rómát ábrázoló fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Félvászon-kötés, az illusztrált címlap kissé sérült és leszakadt, valamint az első két lap leszakadt, de teljes!
19079.

1926 Roma Aeterna. 1926-os naptár. Zürich - Stuttgart, 1940, Montana Verlag AG. Gazdag, Rómát ábrázoló fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Félvászon-kötés, az illusztrált címlap kissé sérült és leszakadt, valamint az első két lap leszakadt, de teljes!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
A pozsonyi magyar gimnázium évkönyve 1991/1992. Pozsony, 1992, Kalligram. Kiadói papírkötés.
19080.

A pozsonyi magyar gimnázium évkönyve 1991/1992. Pozsony, 1992, Kalligram. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Friedrich Müller-Lagenthal: Der Deutsche im Siebenbürgen. Der Deutsche im Auslande. 24. heft. Berlin - Leipzig, 1934, Julius Beltz, 56 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19081.

Friedrich Müller-Lagenthal: Der Deutsche im Siebenbürgen. Der Deutsche im Auslande. 24. heft. Berlin - Leipzig, 1934, Julius Beltz, 56 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Josef Draxler: Das Gesäuse. Graz, 1924, Styria. Angol nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
19082.

Josef Draxler: Das Gesäuse. Graz, 1924, "Styria". Angol nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1940 A Kiskunfélegyházi Városi Katholikus Szent László Gimnáziumban az 1895, 1900, 1905, 1910, 1915, 1920, 1925, és az 1930 ében végzett vén diákok értesítője az 1940. évben. Kiskunfélegyháza, 1940., Vesszősi József, 16 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19083.

1940 A Kiskunfélegyházi Városi Katholikus Szent László Gimnáziumban az 1895, 1900, 1905, 1910, 1915, 1920, 1925, és az 1930 ében végzett vén diákok értesítője az 1940. évben. Kiskunfélegyháza, 1940., Vesszősi József, 16 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz