19030.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,96 EUR, 8,57 USD
Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Száz képpel és két térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Lampel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.