19193.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Bertalan Lajos: Vasi negyedszázad. Történelmi tudósítás 1945-1970. Szombathely, 1970, Vas megyei Nyomdaipari Vállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, nylon védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.