19203.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Szerk.: Sivó Mária. Bp., 1981, Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.