19117.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Christoph Theophil. Groskurd: Observationes criticae in Strabonis Iberiam sive Rerum geographicarum, librum tertium. Stralsundiae, 1819, Caroli Loeffleri, XIV+263+3 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, régi könyvtári bélyegzéssel és címkével.