19037.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1926, Verlag von Karl Baedeker. Német nyelven. Siebente Auflage. Térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, egy térkép sérült, kijár, egy-két térképen kis szakadás.