19000.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
Meyer' Universuma, vagy leirása és ábrázolata minden látásra és emlékezetre méltó dolgoknak a' természet és művészség' körébÅ‘l az egész földön. I. köt (Unicus!) . Pesten, 1835. Ifj. Kilián Gy. [2]+132 p.+46 t. (acélmetszetek). Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borÃtóval, foltos lapokkal, az elsÅ‘ szöveglap (1/2 p.) sérült, szakadt, néhány lap kijár (8 lap), néhány lap sarkán apró hiánnyal. Eredeti kötésben, kompletten ritka!