19031.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mistery in Asia. Ford.: Sajó Aladár. Bp., én., Franklin, 267 p. Aranyozott félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.