Antonio Ciccolini: Raccolta di meditazioni e documenti secondo la materia e la forma proposte da S. Ignazio di Loyola. Második kötet. Firenze és Róma, 1880, Luigi Manuelli - Camillo Dongo. Olasz és latin nyelven. 2. kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval. Csak a 2. kötet!