1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Csiky Lajos: Hit, remény, és szeretet könyve. Az élet kedvező és kedvezőtlen napjaira. Imádság a magyar protestáns nép számára. Bp., 1884, Hornyánszky Viktor, XII+12 (családi emléklapok)+398 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó, sérült gerinccel, foltos lapokkal.