2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Huszár Károly ajánlásával, Dr. Lányi József előszavával. Bp., 1929, Franklin-Társulat. Egészoldalas illusztrációkkal, könyvdíszekkel. A borító és a könyvdíszek Jaschik Álmos munkái. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.