3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Philipp Schneider: Die Bischöflichen Domkapitel ihre Entwicklund und rechtliche Stellung im Organiscmus der Kirche. Mainz, 1885, Franz Kirchheim, XXXII+503 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel, possessori bejegyzéssel.