1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Praelectiones propaedeuticae in exegesim biblicam (promanuscripto). H.n., 1903, Ad Claras Aquas : Typogr. Collegii S. Bonaventurae,. Latin nyelven. Későbbi aranyozott félvászon kötésben, kissé kopott és kissé foltos gerinccel, kopott borítóval körbevágva, kissé foltos címlapon apró szakadással valamint régi intézményi és tulajdonosi bélyegzővel, kihajtható melléklet sérült.