2 800 Ft
Statuta dioecesis Agriensis; primum quidem per... Franciscum e comitibus Barkóczy de Szala... edita; nunc autem a plurimis, quae in ea irrepserunt, mendis repurgata, & jussu Caroli episcopi Agriensis, e comitibus Eszterházy... una cum ejusdem encyclyca dictorum statutorum confirmatoria publicis typis vulgata. Agriae, 1767., Typis Scholae Episcopalis, 97+2 p.+1 t.+ 8 (Encyclica) sztl. lev. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a táblázat sérült, hiányos, az utolsó lap sérült, hiányos, egy-két lapszélen kis sérüléssel, foltos lapokkal.