Vegyes vallási könyvtétel, 8 db:
Varga László: Keresztény felelősség, Közi-Horváth József: A mocsoktalan házasság, Dr. Christianus: Az evangélium demokráciája és szocializmusa, Radó Polikárp: Van isten!, Rétháti Gyula: Harc a lelki szabadságért, Jablonkay Gádor: Az angol hitújítás vértanúi. Boldog Southwell Róbert és társai, Tananyag a Magyar Dolgozók Pártja alapfokú politikai iskolájának hallgatói részére, 1936 Szent Márton naptár. Változó állapotban.
Dr. Friedrich Schulze: Deutsche Bibeln vom ältesten Bibeldruck bis zur Lutherbibel. Leipzig, 1934, Bibliographisches Institut. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, egy kijáró táblával.
Poór Ferenc: A szellemi paradicsom fogságában. Tíz év Jehova tanúi veszprémi gyülekezetében. (DEDIKÁLT). Veszprém, 2012, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1940 Schematismus Venerabilis Cleri Archidioecesis Strigoniensis pro anno reparatae salutis bissextili 1940. Bp., (1940), Typis Societatis Sancti Stephani. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Huszár Károly ajánlásával, Dr. Lányi József előszavával. Bp., 1929, Franklin-Társulat. Egészoldalas illusztrációkkal, könyvdíszekkel. A borító és a könyvdíszek Jaschik Álmos munkái. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
A Mosonszentjánosi Kódex. / Der Sankt-Johanner Kodex. Mannherz Károly, Boross Marietta és Stang Mária közreműködésével. Bp., 1991., Pytheas. Német és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés