Jungmann, Bernardo: Institutiones Theologiae Dogmaticae Generalis. Tractatus de vera Religione.. Regensburg, 1879, Pustet. 2. kiadás. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon régi intézményi bélyegzővel.
Praelectiones propaedeuticae in exegesim biblicam (promanuscripto). H.n., 1903, Ad Claras Aquas : Typogr. Collegii S. Bonaventurae,. Latin nyelven. Későbbi aranyozott félvászon kötésben, kissé kopott és kissé foltos gerinccel, kopott borítóval körbevágva, kissé foltos címlapon apró szakadással valamint régi intézményi és tulajdonosi bélyegzővel, kihajtható melléklet sérült.
Giordano Giovanni Battista: Prediche. 6. kötet. Torino, 1904, S. Giuseppe degli Artigianelli. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, címlapon címke maradvánnyal. Csak a 6. kötet!
Antonio Ciccolini: Raccolta di meditazioni e documenti secondo la materia e la forma proposte da S. Ignazio di Loyola. Második kötet. Firenze és Róma, 1880, Luigi Manuelli - Camillo Dongo. Olasz és latin nyelven. 2. kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval. Csak a 2. kötet!
Scharnbek János: Egyházi beszéd melyet Végh Sándor veszprémegyházmegyei áldozár első szent miséje alkalmával. Pünkösd utáni 12-ik vasárnap, 1869-ik év kisasszonyhava 8-án a veszprémi székes-egyházban. Pest, 1869, Rudnyánszky Béla, 16 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a borító hátsó sarkán gyűrődéssel, az elülső borítón bejegyzéssel.
Cornelisse, P. Dorotheo: Tractatus de Deo Uno et Trino. H.n. 1913, Claras Aquas. Latin nyelven. 518p. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, sérült gerinccel és kopott borítóval.
Szilas József: A káplánnevezés. Dolgozatok a A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Kánonjogi Szemináriumból 6 füzet. Bp., 1939, "Élet", 74+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Serpahinus Farkas (Farkas Szerafin): Scriptores ord. min. S. P. Francisci provinciae Hungariae reformatae nunc. S. Mariae. Pozsony, 1879, Typis Caroli Angermayer, Prius Aloysii Schreiber. 191p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, könyvtest majdnem két részre vált.
Csiky Lajos: Hit, remény, és szeretet könyve. Az élet kedvező és kedvezőtlen napjaira. Imádság a magyar protestáns nép számára. Bp., 1884, Hornyánszky Viktor, XII+12 (családi emléklapok)+398 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
Hets J. Aurelián: A jezsuiták iskolái Magyarországon a 18. század közepén. Pannonhalma-Bp., 1938, Pray Rendtörténetíró Munkaközösség, 91+(3) p. Kiadói papírkötés
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.