Horváth Ambrus: Koppi Károly működése. Palaestra Calasanctiana. A piaristák doktori értekezései az 1932. évtől. 34. sz. Szeged, 1940, (Juhász István-ny.) Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval. Felvágatlan lapokkal.
Koppi Károly (1744-1801) történetíró, egyetemi tanár, piarista szerzetes.
Jelentés a nagybányai reformált egyház 1900. 1901. 1902. állapotáról. Első füzet. Kiadja Egyháztanács. Nagybánya, 1903, Morvay és Undy-ny., 18 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal.
Fazekas Csaba: Nyolc évtized a miskolci református egyház történetéből, 1918-1998. Miskolc, 1999. Kiadja a Magyar Kálvin Szövetség Miskolci Tagozata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 250 példányban.
P. Charles S. J.: Isten közelében. Elmélkedések. III. kötet. Ford.: Gálffy László S. J. Bp., 1926, Korda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + Tóth Tihamér: A szenvedő és győzedelmes Krisztus. Szentbeszédek, melyeket a Pázmány-Egyetem templomában elmondott: Dr. - -. Bp.,1934., "Élet". Kiadói papírkötés.
Prohászka Ottokár: Modern katholicizmus. Bp., 1907, Szent István-Társulat, 71+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Csávossy Elemér: Túlvilági valóságok és szociális problémák. Cikkek és beszédek. Bp., 1938, Korda Rt., 236+(2) p. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal. A címlapon Meixner Emilné névbejegyzésével.
Horn Emil: Szent Erzsébet befolyása a társadalomra. Ford.: Dr. Walter Gyula. Esztergom, 1914, Laiszky János-ny., 149+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel.