Vasutasok és hajósok címtára 1926. Szerk.: Heeger Árpád. Bp., 1926, Palladis Rt., 464 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Vegyes vasúti könyvtétel, 4 db: Általános utasítás a MÁV villamosított vonalainak üzemére. Bp., 1991, KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés.; Műszaki kocsiszolgálati utasítás. (13. melléklet.) Bp., 1981, KÖZDOK. Kiadói spirálkötés.; Műszaki kocsiszolgálati utasítás. Bp., 1977, KÖZDOK. Kiadói nyl-kötés.; Rakodási szabályok. Szabályzat a teherkocsik nemzetközi forgalomban történő kölcsönös használatára. I...
A Nemzetközi Vasútegylet Általános vasúti szakszótára. Magyar rész - Lexique général des termes ferroviaires. Partie hongroise. [Budapest], (1962). Magyar Államvasutak (KÖZDOK Rotaüzeme). 316 p. Összesen 150 példányban megjelent szakmunka. Az Általános vasúti szakszótár a nemzetközi összefogásban összegyűjtött vasúti fogalmak és szakkifejezések magyar megfelelőit adja közre, a szótár eredeti, fran...