20720.
466. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
10 000 Ft
Vasutasok és hajósok címtára 1926. Szerk.: Heeger Árpád. Bp., 1926, Palladis Rt., 464 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.