2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
3 db cserkész könyv: Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Erdőlakók. Két fiú kalandjai. Ford.: Temesi Győző. Bp., [1931], Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, több kijáró lappal. + A csodaszarvas jamboreeja. 40 előadó 40 tanulmánya a IV. gödöllői világtáborról. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1934, 7. sz. Verbőczy Cserkészcsapat. Kiadó papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, sérült címlappal, helyenként kissé sérült lapszélekkel. + Temesi Győző: A csejennek romlása. Regényes indián történet. Bp., 1928, Ifjúság és Élet. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, a lapok túlnyomórészt jó állapotban.