6 000 Ft
9
Richter-féle Horgony-HÃdépÃtÅ‘szekrény, XIX. sz. végi épÃtÅ‘játék, fém és kÅ‘ elemekkel, többnyelvű, szÃnes képekkel illusztrált útmutatókkal. Tervezve és készÃtve Dr. Richter műintézetében, Rudolstadt (Thüringia). Eredeti fadobozban, kopott, néhány elem sérült, hiányok elÅ‘fordulhatnak.