Hadi Krónika 1.,7-51.,53-60. köt. Nem teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Mellékletek nélkül. Kiadói mappákban, lefűzve, a mappák sarkai, élei kopottak, kissé sérültek.
Schüleratlas für den Gebrauch an den Schulen der Luftwaffe D. (Luft) 1227 Januar 1943 :- A német légierő iskolájában használt kiképző atlasz Berlin, Reichsministerium der Luftfahrt und Oberbefehshaber der Luftwaffe Chef des Ausbildungswesens Generalstab 7. Abteilung. Kiadói kartonált papírborítóval, kis hiánnyal a borítón, kis sérüléssel a címlapon
cca 1910 Katonatiszt (hadnagy) gyalogostiszti szablyával, nagyméretű portré, dekoratív, szecessziós paszpartuban, fakeretben, a keret kissé sérült, látható: 48x35 cm, keret: 72x55 cm
Vegyes harckocsi témájú plakát tétel, 4 db,"Prága tavasz - Egerszegi nyár1968" kiállítási plakát, "A magyar harckocsizó fegyvernem 60 éve kiállítás", jelzett a nyomaton (Erdész L), "Kampfpanzer T34/85" múzeumi plakát, A keceli Haditechnikai Park megnyitó plakátja, különféle állapotban, feltekerve, 63x46 cm,64x46 cm, 59x42 cm, 59x42 cm