Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 263

Óramutatós réz doboz, ládika. Óraszerkezet nélkül sérült 20x14 cm
12806.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
25,71
Antik ezüstözött alpakka szőlőkínáló, üvegbetéttel, áttört szőlőmintával, kis kopással, d: 23 cm, m: 15,5 cm
12807.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Thangka, Hayagriva ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x60 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott és foltos, feltekerve.
12808.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Thangka, Vajravarahi ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x60 cm, korának megfelelő állapotban, kopott, foltos, feltekerve.
12809.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Thangka, Zöld Tara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x65 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12810.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
12811.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
12812.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
12813.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
12814.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Thangka, Avalókitésvara ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x67 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12815.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Antik faragott csont elefántcsorda pár faragott fa talapzatra rögzítve. 2 elefánt hiánnyal, h: 21-22 cm
12816.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,42
9,14
Antal László: Asztali dobozka. Réz iparművész alkotás, 19x11 cm
12817.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft