6 000 Ft
1858 [István Bácsi Naptára, vagyis családos házigazdáknak és gazdasszonyoknak, népnevelőknek, helységelőljáróknak, iparosoknak és földmívelőknek való képes kalendáriom 1858-ra. Szerkeszté Majer István. III-dik évi folyam. Pest, 1858., Landerer és Heckenast],12+5 sztl. lev.+17-224+16 p. Fametszetű képanyaggal illusztrált. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, az elejéről két lap (közte a címlap) és 1 jegyzetlap, a végéről 8 lap hiányzik, pár lap laza, 3 lapon szakadás, ezek közül egy lap szélén kis szöveget nem érintő hiánnyal, valamint további 1 lap sérült, hiányos (105/106), kissé foltos lapokkal, egykorú bejegyzésekkel. Még ebben az állapotban is ritka!