8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
1913 Századok legendái. Írták: Ambrus Zoltán, Bársony István, Bródy Sándor, Déchy Mór, Kenedi Géza, Krudy Gyula, Lovik Károly, Pekár Gyula, Sebestyén Károly, Szász Zoltán. Szerk.: Virter Ferenc. Benne izgalmas témákkal, vadászat, lovas-sport, divat, művészet, hegymászás...stb. Bp., [1913], Országos Monografia Társaság,(Hornyánszky-ny.), 4+373+1 p. Rendkívül gazdag, izgalmas képanyaggal illusztrált. Oldalszámozáson belül 22 egészoldalas képtáblával. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, levált elülső táblával, hiányos gerinccel, szakadozott címlappal, sérült, hiányos tartalomjegyzékkel, szétvált kötéssel (32-33 oldal között), az elülső szennylap és a címlap levált, egy tábláról a kép hiányzik, 41x31x4 cm