1928 A Nemzeti Torna Egylet igazgató-választmányának jelentése az LVI.-LXIV. egyleti évekről (1919.-1927.) Bp., "Hangya"-ny., 172+(4) p. Szövegközti fekete-fehér képekkel és színes képtáblákkal illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, az elülső és hátsó papírborítók bekötve.