Nyomtatványok

Tételek száma: 434

cca 1930 Magyar történelmi piilanatképek. Kiadja Szent István cikóriagyár, Budapest. Gyűjtókép mappa komplett, jó állapotban
18191.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
cca 1930-1940 Képes magyar történelem, irodalom és művészet, a Szent István Cikóriagyár gyűjtőalbuma (1. sz. füzet), teljes tartalommal, nemzetiszínű zsinórral fűzve jó állapotban
18192.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
cca 1930-1940 Színes erotikus nyomat, paszpartuban, 21×15,5 cm
18193.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
cca 1930 3 db Szarvari iskolai értesítő
18194.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
cca 1930-1950 8 darab színházzal, filmmel, rádióval foglalkozó képes újság, mind hiánytalan
18195.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
cca 1930/40 Délibáb c. színházi, filmművészeti folyóirat 10 db száma, gazdag fekete-fehér képanyaggal, jó állapotban
18196.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
1930-1935 A budapesti IX. kerületi M. Kir. Állami Fáy András Reálgimnázium értesítője, 6 db (egymást követő): 1929-30., 1930-31., 1931-32., 1932-33., 1933-34., 1934-35. iskolai év. Közzétette: Haszler Károly igazgató. Kiadói papírkötés, változó állapotban (közte sérült, szétváló fűzés is).
18197.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
cca 1930 Olaszország, fekete-fehér képekkel illusztrált, magyar nyelvű utazási ismertető prospektus, 32 p.
18198.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Vegyes fejléces irat tétel, MÁV, Gépgyár, stb, cca 1930/40
18199.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1930 A Magyar Gazdaságkutató Intézet helyzetjelentése az 1930. évi szeptember-október időszakról. 9. sz. Bp., Magyar Gazdaságkutató Intézet (Athenaeum-ny.), 92 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
18200.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1930 Az 54. M. kir. Jótékonycélú Állami Sorsjáték ismertető plakátja, hajtott, jó állapotban, 32×23 cm
18201.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
cca 1930 Városaink díszei a magyar történelmi lobogók 4 p képekkel
18202.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft