1937 Sopron, meghívó a M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Bánya-, Kohó- és Erdőmérnöki Karának tanévnyitó ünnepélyére, gr. Teleki Pál beszédével, hajtott
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
1937-1941 Jövőnk - Keresztényszociálista évkönyv egybekötve. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben. + Dvihally Géza: Beszámoló jelentés a keresztényszociálista bánya- és kohómunkások Országos Szövetségének 1923-24. évi működéséről és az 1925. évi május hó 25-én tartott II. Országos Kongresszusról. Sérült lapszélekkel.
1937 Gödöllő, vitéz Nagybányai Horthy István (1858-1937) nyug. lovassági tábornok, birtokos, politikus, Horthy Miklós kormányzó bátyjának halotti értesítője. Hajtva, kis lapszéli sérülésekkel, 29,5x22,5 cm