Nyomtatványok

Tételek száma: 434

1912 A Szepesváraljai H. É. Vasút Résvénytársaság jelentése és zárszámadása 1911. évi december hó 31-ével
18118.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1912 Meghívó Nemzeti Sport Club táncestélyére, fametszet, papír, 16x10 cm
18119.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
1912-1915 4 db vasúti menetrend pótlék
18120.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1913 Párizs nevezetességeit bemutató képes album, 24 db képpel
18121.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1913 Századok legendái. Írták: Ambrus Zoltán, Bársony István, Bródy Sándor, Déchy Mór, Kenedi Géza, Krudy Gyula, Lovik Károly, Pekár Gyula, Sebestyén Károly, Szász Zoltán. Szerk.: Virter Ferenc. Benne izgalmas témákkal, vadászat, lovas-sport, divat, művészet, hegymászás...stb. Bp., [1913], Országos Monografia Társaság,(Hornyánszky-ny.), 4+373+1 p. Rendkívül gazdag, izgalmas képanyaggal illusztrált. Oldalszámozáson belül 22 egészoldalas képtáblával. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, levált elülső táblával, hiányos gerinccel, szakadozott címlappal, sérült, hiányos tartalomjegyzékkel, szétvált kötéssel (32-33 oldal között), az elülső szennylap és a címlap levált, egy tábláról a kép hiányzik, 41x31x4 cm
18122.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
1913 Magyar Királyi Államvasutak - A szombathelyi üzletvezetőség B táblázatába tartozó alkalmazottainak rangsora, melléklet a Hivatalos Lap-hoz, gyűrődésekkel
18123.

1913 Magyar Királyi Államvasutak - A szombathelyi üzletvezetőség "B" táblázatába tartozó alkalmazottainak rangsora, melléklet a "Hivatalos Lap-hoz", gyűrődésekkel

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
1913 Méhészeti kiállítás nagy méretű litografált oklevele, magyar kiállító részére, ragasztott beszakadásokkal 37x53 cm
18124.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
18138.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1914 Könyvtári Szemle II. évf. 3-6. sz., 1914. március-június, szerk.: Kőhalmi Béla. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
18139.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Díszítő Művészet folyóirat 1914. évi 2., 4., 5. és 6. száma, borítók, reklámok és mellékletek nélkül
18140.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
18141.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
9
1916 ,,Palyánk hősi sirjára emlékül. Kiadja a gyászoló család. Gyászjelentés és megemlékezés Dr. Györe Pál (1882-1915) ügyvéd, földbirtokos, katonatisztről. Máramarossziget, 1916, Wizner és Dávid-ny., 1 sztl. lev.+ 16 p. Tűzött papírkötés.
18142.

1916 ,,Palyánk hősi sirjára emlékül. Kiadja a gyászoló család." Gyászjelentés és megemlékezés Dr. Györe Pál (1882-1915) ügyvéd, földbirtokos, katonatisztről. Máramarossziget, 1916, Wizner és Dávid-ny., 1 sztl. lev.+ 16 p. Tűzött papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft