2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
cca 1923-1944 A budapesti IX. kerületi M. Kir. Állami Fáy András Reálgimnázium értesítője, össz. 33 db, közte duplumokkal. Kiadói papírkötés, változó állapotban (többségében foltos borítókkal, néhány kevés sérült, szétváló fűzés is, belül általában jó állapotban).