1907-1908 Szövetségi Értesítő, az Országos Katolikus Szövetség hivatalos lapjának egybekötött számai, 2 kötet: I. évf. 5-12. sz. + II. évf. 1-3. sz. Szerk.: Szentiványi Károly. Félvászon-kötésben, a lapokon helyenként sérülésekkel.
1909-1908-1909 Háztartás. XV. évf. 1 (505) - 39 (539.) számok, 1909. jan.1-dec .10. Hozzákötve: XIV. évf. 36. (504) sz. + A Háztartás 1908. évi karácsonyi melléklete. + 1909 A Magyar Hölgykoszorú hivatalos közlönye. I. évf. 1. - 6. számok. 1909. jan. 20. - márc. 1. + 1 szám. (Körbevágták, hiányzik a dátum, és a többi adat. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró lappal, ...
Drucke des XV und XVI Jahrhunderts, darunter einige spätere. Rara, Curiosa, Holzschnitt- und Kupferstich-Werke, Turcica, Manuscripte, Italienische Literatur... München, 1909. Lentnersche n Buchhandlung. 153p számos szövegközti illusztrációval papírkötésben
Internationales aviatisches Meeting Budapest, Juni 1910. Unter Mitwirkung des ,,Nemzeti Sport". Bp., 1910, "Jókai"-ny., 47+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos, kissé foltos borítóval, a hátsó borító és az utolsó néhány lap sarkán kisebb sérüléssel. (Budapesti Nemzetközi Repülőverseny, 1910. június. Az első Magyarországon megrendezett repülő világve...