Órák Tételek száma: 116
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3145881
13057
466
150000
Watches
Arany (Au) 14K Angré zsebóra, jelzett, kulccsal, javított vagy pótolt karika, d: 4,5 cm, bruttó: 54,2 g
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
3108172
13058
466
Watches
Emporio Armani női karóra, vízálló (50m / 5ATM), fém szíjjal, számlap: 20x10 mm. Eredeti, kissé sérült dobozában. Feltehetőleg elemcserére szorul. 3146390
13059
466
Watches
Glashütte 17köves férfikaróra. Dátumkijelzéssel, bőr szíjjal, működik, üvege sérült, számlap d: 32 mm 3112724
13060
466
Watches
Doxa Anti-Magnetic férfi karóra, kissé foltos számlap, bőr szíjjal, működik, számlap d: 32 mm 3112732
13061
466
Watches
Régi női karóra, ezüstbe foglalt gyöngyház berakásos szíjjal és díszítéssel. Kvarc, számlap d: 16mm 3129874
13062
466
15000
Watches
Eterna-Matic női karóra, működik, sérült tokkal, számlap d: 18 mm 3129869
13063
466
Watches
Omex Automatic karóra. Dátumkijelzéssel, fém szíjjal, működik, sérült üveggel 3129895
13064
466
Watches
Wostok karóra, 18 köves, mechanikus, működik, karcos 3129918
13065
466
Watches
Montres en Vogue karóra, szíj nélkül, mechanikus, dátumkijelzéssel, működik 3129897
13066
466
13000
Watches
Certina mechanikus karóra, szíj nélkül, másodperc segédkörrel, karcos 3129873
13067
466
15000
Watches
Roamer Elegant karóra, mechanikus, szervizelésre szorul, szíj nélkül, koszos számlappal 3129879
13068
466
40000
Watches
Reliance Antimagnetic karóra, másodperc segédkörrel, benne sérült mutatóval, szíj nélkül, karcos, sérült üveggel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft