Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Feltekerve. Lapszéli egészen apró szakadásokkal. 55x40 cm.
1997 Bada Dada, "Eszem a szép lelked", retro (per) spektíva, Vajda Lajos Pinceműhely, Szentendre, kiállítási plakát, fénymásolat, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Sérült. 42x29,5 cm.
A világ legjobb sajtófotói Budapesten, a World Press a Utazás '83 kiállításon a BNV 25. pavilonjában. Plakát, papír, hajtásnyomokkal, alján apró felületi sérüléssel, 48x68 cm