Egymásért, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Carole Lombard és James Stewart szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Grund Lito, Bp.. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×31,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Made for Each Other " starring James Stewart, lithograph on paper, very minor damages...
Anthony Adverse. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1937. Fredric March és Olivia de Havilland szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián balra fent. Kuti és Csertyánszky Nyomda. Warner Brothers. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel. 95×31,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Anthony Adverse", lithograph ...