60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
A láthatatlan asszony (The Invisible Woman), 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). John Barrymore, John Howard, Virginia Bruce szereplésével. Litográfia, papÃr. jelzés nélkül. Radó Nyomda, Bp. Kárpát Film. Hajtásnyomokkal, lap bal felsÅ‘ sarkában grafikát nem érintÅ‘ valamint apró rajzszögek által okozott sérülésekkel. Kissé foltos. 95×30,5 cm. Szürrealista grafika a korai science-fiction vÃgjátékhoz. Ritka, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt árverésen! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "The Invisible Woman" from 1940, lithograph on paper, slightly damaged.