18562.
466. Lezárult gyorsárverés
Plakát
60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
Allah kertje. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940 körül. Marlene Dietrich és Charles Boyer szereplésével. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Schultz Nyomda, Bp. Kissé sérült. Hajtásnyomokkal. 93×30,5 cm/ Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie The Garden of Allah, starring Marlene Dietrich, lithograph on paper, slightly damaged.