18564.
466. Lezárult gyorsárverés
Plakát
60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
Egymásért, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Carole Lombard és James Stewart szereplésével. Litográfia, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Grund Lito, Bp.. Hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel. 95×31,5 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Made for Each Other " starring James Stewart, lithograph on paper, very minor damages on the edges.