Plakát

Tételek száma: 76

1933 Cegléd sportuszoda megnyitása, vízilabda mérkőzés plakát 45x60 cm Hajtva, jó állapotban
18513.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
9
cca 1930 Abony, Arany hattyú c. színházi előadás nagy méretű plakát 47x58 cm
18514.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
cca 1930 Magyar játékszín nagy méretű plakát, rácsplakát grafikával 32x90 cm
18515.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
cca 1930 Felvidéki magyar színjátszás, színészettörténeti adattár plakát. Hajtva 46x60 cm
18516.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
1938 Cséplőgép- vetőmagtisztító- és traktorkezelő tanfolyam plakátja. Kecskemét, Duna-Tiszaközi Mezőgazdasági Kamara. Hajtva 47x62 cm
18517.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
cca 1930 Országos Kamaraszínház plakátja 64x45 cm kis beszakadásokkal
18518.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
18519.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Feltekerve. Lapszéli egészen apró szakadásokkal. 55x40 cm.
18520.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
1997 Bada Dada, Eszem a szép lelked, retro (per) spektíva, Vajda Lajos Pinceműhely, Szentendre, kiállítási plakát, fénymásolat, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Sérült. 42x29,5 cm.
18521.

1997 Bada Dada, "Eszem a szép lelked", retro (per) spektíva, Vajda Lajos Pinceműhely, Szentendre, kiállítási plakát, fénymásolat, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Sérült. 42x29,5 cm.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
A világ legjobb sajtófotói Budapesten, a World Press a Utazás 83 kiállításon a BNV 25. pavilonjában. Plakát, papír, hajtásnyomokkal, alján apró felületi sérüléssel, 48x68 cm
18522.

A világ legjobb sajtófotói Budapesten, a World Press a Utazás '83 kiállításon a BNV 25. pavilonjában. Plakát, papír, hajtásnyomokkal, alján apró felületi sérüléssel, 48x68 cm

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
1995 Luries Whos Who for 1996, Ranan Lurie karikatúráival illusztrált plakát, 56x83 cm
18523.

1995 Lurie's Who's Who for 1996, Ranan Lurie karikatúráival illusztrált plakát, 56x83 cm

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
cca 1989 Segíts megszületnünk!, Magzatvédő Társaság kisplakát, villamosplakát, 24x17 cm
18524.

cca 1989 "Segíts megszületnünk!", Magzatvédő Társaság kisplakát, villamosplakát, 24x17 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft