12955.
466. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
28 000 Ft
72,54 EUR, 80,00 USD
Moren jelzéssel: Női akt. Francia, cca XX. sz. első fele, öntött bronz, jelzett, m: 20 cm