12 000 Ft
1926 Ázsia jellemzőbb gerinces állatai, tervezte: Baloghné Hajós Terézia, rajzolta: Bálint János. Természetföldrajzi, állatföldrajzi térkép. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Vászonra kasírozva, viseltes állapotban, sérülésekkel ázásnyomokkal, falra akasztható, 85x94 cm