1937 Miskolc-Lillafüred-Tapolcafürdő (Részlet a Bükk hegység turistatérképéből), 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Térképészeti Intézet, kis lapszél sérülésekkel, 25x35 cm
1804 Nouva Carta dell Italia. Secondo l'ultima divisione dell'trattato di Lunéville. Corrispondente a quella di Sotzmann dell'Accademia di Berlino e a quella di Bouge. Vienne, Tranquillo Mollo, vászonra kasírozva, 4 szelvény, foltos, megviselt állapotban, 53x75 cmx2, 53x76 cm, 67x81 cm
1931 Dr. Kogutowicz Károly iskolai atlasza. Bp., M. kir. Állami Térképészet, 36 p. Sérült félvászon-kötésben (eredeti borítóval együtt bekötve), viseltes állapotban, néhány kijáró lappal.
Balogh Pál: A népfajok Magyarországon és A Népfajok Magyarországon című dolgozat térkép-mellékletei. Tervezte Balogh Pál. Rajzolta Proff. Kocsárd Sándor báró. Bp., 1902, M. Kir. Vallás- és közoktatásügyi Ministerium,(Hornyánszky-ny.) + I-XIII, XV-XXII t. A térképek egy részén változó intenzitású, hol nagyobb, hol kisebb szakadásokkal, néhány térképen foltokkal, firkákkal.