Vegyes térkép tétel, össz. 10 db, közte 1940-es zsebatlasz, Budapest közlekedési térképe, valamint egy régi, Budapestet bemutató francia nyelvű prospektus térképpel
2002 Országos Vízügyi Főigazgatóság - Magyarország árvízvédelmi művei, szerk.: Dr. Ivicsics Lajos és Hadnagy Attila, 1 : 500.000, nagyméretű térkép, a hajtások mentén néhány kis szakadással, 104x64,5 cm
3 db vármegyetérkép: Csongrád vármegye közigazgatási térképe, terv.: Tallián Ferenc, kis lapszéli szakadásokkal, 25x27 cm + Borsod és Zemplén vármegye térképe, terv.: Gönczy Pál, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, 30x23,5 cm
cca 1870-1890 Eisenbahn-Karte der Oesterr.-Ungar. Monarchie / Az Osztrák-Magyar Monarchia vasúti térképe, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 31x44 cm