Térképek

Tételek száma: 83

cca 1860 Ond település (ma Szerencs része, Borsod vármegye, kézzel rajzolt térképe a környező földekkel. Vászonra kasírozva. 28x46 cm
17728.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
17729.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
17730.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
1978 Magyarország vasúti térképe, Kartográfiai Vállalat Budapest, 116×82 cm
17731.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1916 A világháború térképei. Az Est kiadása. Bp., 1916, "Élet"-ny., 39+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos.
17732.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
A budai vár erődítési térképe 1749-ben, reprint térkép, 46,5x99 cm
17733.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
1980 Tatry / Tátra, 2 db 3D-s domborzati térkép, kisebb sérülésekkel, 33,5x20,5 cm
17734.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
1926 Ázsia jellemzőbb gerinces állatai, tervezte: Baloghné Hajós Terézia, rajzolta: Bálint János. Természetföldrajzi, állatföldrajzi térkép. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Vászonra kasírozva, viseltes állapotban, sérülésekkel ázásnyomokkal, falra akasztható, 85x94 cm
17735.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
cc 1930 Londoni metrótérkép, összehajtható 5x13 cm, 15x13 cm + Londoni busz térkép 1935 + cc 1930 London subway map, folding 5x13 cm, 15x13 cm + London bus map 1935
17736.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
cca 1900 Magyarország közigazgatási, törvénykezési és közlekedési térképe, rajzolta: Homolka József, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 24x30 cm
17738.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
cca 1900 Vegyes térkép tétel, 4 db: Magyarország hegy- és vízrajzi viszonyai, tervezte és rajzolta Homolka József, Magyarország mezőgazdasági viszonyai, rajzolta Homolka József, Magyarország hőmérsékleti és esőzési térképei, rajzolta Homolka József, Magyarország esőzési térképe, az 1871-1895. megfigyelések alapján készítette Raum Oszkár, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 24×30 cmx3, 23x42 cm
17739.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft