17775.
466. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Chopin Werke Band I-III. Leipzig, én., Edition Peters. Aranyozott félvászon-kötésben, javított gerinccel, 2 kötetben két-két kijáró lappal.