17778.
466. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes kotta tétel, 4 db: Mozart Sonaten (x2); Schubert Kompositionen, Schubert Sonaten. Leipzig, én., Edition Peters. Félvászon-kötések, valamint egy egészvászon-kötés, két kötet javított gerincekkel, egy kötetben kijáró lapokkal, kissé kopott borítókkal, egy kötet kissé sérült gerinccel.